press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4
TÜRKİYE'DE SÖZLEŞMELİ TARIMIN ÖNCÜSÜYÜZ

TROY Group ailesinin bir üyesi olan Ekofarm tahıl, sebze ve bahçe ürünlerini sizin istediğiniz standartlarda üretir. Ekim, hasat, paketleme ve nakliyat aşamalarında eğitimli ve profesyonel kadrolarla çalışır.

Ekofarm'ın bulunduğu Ukrayna'nın güneyindeki topraklar ve iklim şartları, organik tarım için gerekli unsurları sağlar, daha kaliteli ve daha erken hasat zamanı sağlar. Çiftliğimizin konumu hem hızlı hem de ekonomik nakliye imkanı verir.

Ekofarm sürdürülebilir ve doğal üretimin önündeki engelleri aşmak için çok çalışmanın veya gelişmiş teknoloji kullanmanın yeterli olmadığını bilerek en önemlisi tutkuyla çalışmaktadır.

Sözleşmeli Tarım

Büyük ve kapsamlı tesisler, deneyimli ve profesyonel ekip, modern ekipman ve gelişmiş teknolojiler sözleşmeli tarım yapmamızı sağlamaktadır, isteğiniz doğrultusunda yüksek kaliteli ve ekolojik olarak temiz ürünler üretilmektedir.

 

Ekofarm uzun dönemli ve verimli ilişkiler kurmak isteyen organizasyonları ile iş birlikteliği kurmaktan mutlu olacaktır.

Organik Tarım İmkanı

Doğaya duyduğumuz sevgi ve sahip olduğumuz felsefe çevresinde, her canlının yaşam hakkı olduğuna inanıyoruz.

 

Sahip olduğumuz teknik ve finansal destek çözüm ortaklarımız için organik tarım yapmamıza olanak  sağlamaktadır.

Tarladan Çatala

Neyin nerede ve nasıl yetişeceği tercih meselesidir. Sürdürülebilir tarımın bir çok uygulamasından iki tanesi dönüşümlü tarım ve toprak zenginleştirme; hasat edilen ürünlerin gereken bileşenleri alarak sağlıklı şekilde büyümesini sağlayan yöntemlerdir.

 

Toprak zenginleştirme yerel geri dönüşüm merkezlerinden elde edilen gübreler ile gerçekleştirilmektedir.

 

Ekolojik sisteme hassas ve narin yaklaşımı EKOFARM’ı süreç boyunca doğaya ahenk getiren sorumlu bir kurum yapmaktadır.

Her anlamda taze, temiz ve güvenilir  tarım yapıyoruz. Hasat, üretim, paketleme ve dağıtım basmakları da bu kriterlere uygundur.

 

Hem çiftçi hem de müteşebbis olarak iki tarafta da olmak tüketicilerin  ihtiyaçlarını ve çiftçilerin yaşadığı zorlukları anlıyoruz.

 

Bu bilgi birikimi Ekofarm'ın yüksek kaliteli ürünler üretmemizi sağlamaktadır.

GMO Yok

Güney Ukrayna'da bulunan yüksek teknoloji ile donatılmış tesisimizde  GDO’suz ürün üretiyoruz

Sürdürülebilirlik